kontakt@teddyandme.pl

573 444 564

przedszkole Teddy&Me

kontakt@teddyandme.pl

573 444 564

przedszkole Teddy&Me

O nas

nauka w przedszkolu

Nasze przedszkole i żłobek to bezpieczne, ciepłe i inspirujące miejsce

 

Stworzyłyśmy kameralne przedszkole oraz żłobek, w którym głównymi wartościami są ciepło, rozwój dziecka i indywidualne podejście do każdego małego człowieka. Nie jesteśmy sieciową placówką. Jako właścicielki jesteśmy w placówce codziennie i stawiamy na wysokie standardy opieki oraz kontakt zarówno z dziećmi jak i ich rodzicami.

 

 

Na co stawiamy w Teddy & Me

 

  • Stawiamy na radosne, pełne zrozumienia, ciepła i szacunku wychowanie.

 

  • Zapewniamy szeroki wachlarz ciekawych zajęć z udziałem doświadczonych pedagogów i ekspertów w swoich dziedzinach.

 

  • Wykorzystujemy naturalne zdolności językowe dzieci. W naszym przedszkolu prowadzimy codzienne zajęcia z języka angielskiego. Nauka języka obcego, podobnie jak ojczystego, przychodzi dzieciom do lat 6 niezmiernie łatwo. Wynika to z naturalnych faz rozwoju człowieka. Nigdy później, przyswajanie języków obcych nie jest tak efektywne jak we wczesnych latach życia. Nasza metoda oparta jest na maksymalnym wypełnieniu językiem obcym otoczenia dziecka przez osłuchanie, które aktywuje w naturalny sposób powtarzanie słów w języku obcym. Nasze dzieci mają również kontakt z językiem angielskim w trakcie gier i zabaw edukacyjnych oraz w trakcie codziennych sytuacji.

 

  • Asystujemy dziecku w rozwoju emocjonalnym i nauki umiejętności współistnienia w grupie i społeczeństwie.

 

  • Wspieramy Twoje dziecko w budowaniu poczucia własnej wartości, które pozwala mu na radzenie sobie z trudnościami i daje poczucie sprawczości.
     
  • Dzieci mają różne potrzeby, zdolności, sposoby i tempo przyswajania wiedzy. Indywidualnie podchodzimy do każdej z pociech i staramy się pomóc w odkryciu i rozwinięciu talentów i zainteresowań.

 

  • Tworzymy przestrzeń na kontakt dziecka z nauką, naturą, sztuką i nowymi ludźmi.

 

  • Dążymy, aby dzieci miały przyjazny i otwarty stosunek do świata. Chcemy poszerzać dziecięce horyzonty, dać dzieciom paszport do świata bez barier, do różnorodności i odwagi by przekraczać granice ich malutkimi stópkami. Wszystko po to by w przyszłości były to milowe kroki.

 

 Wszelkie prawa zastrzeżone © Teddy & Me. Strona wykorzystuje cookies. Wykonanie JL

 

ikona email
ikona telefon
ikona lokalizacja

Warszawa, Mokotów

ul. Magazynowa 11, lokal U5

ikona lokalizacja

Pruszków

ul. Mechaników 3, Pruszków