Kontakt

Lokalizacja


Jesteśmy zlokalizowani na ul. Magazynowej, do której można dojechać od strony Wierzbna (ulicami Woronicza, Etiudy Rewolucyjnej) jak i od Wołoskiej, Domaniewskiej, Konstruktorskiej. Nasz lokal mieści się w nowo powstałych budynkach osiedla Moko (Ronson Development), obok osiedla Studio Mokotów. Wejście do przedszkola jest „z tyłu” Wołoskiej, przez co uliczny hałas i gwar nas omija. Obok wejścia do lokalu jest wejście na zamknięty teren osiedla i plac zabaw, z którego korzystamy.

 

Bliskość przystanku autobusowego/tramwajowego sprawia, że dzieci podróżują komunikacją miejską (uwielbiają to!) między innymi do Królikarnii i Pola Mokotowskiego.

Godziny otwarcia

 

Jesteśmy otwarci od poniedziałku do piątku w godzinach: 7:30-18:00

przedszkole Teddy&Me

573 444 564

kontakt@teddyandme.pl

Teddy & Me

ul. Magazynowa 11, lokal U5

Warszawa

ikona lokalizacja

Telefon 

+48 573 444 564

ikona telefon
ikona email

 Wszelkie prawa zastrzeżone © Teddy & Me. Strona wykorzystuje cookies. Wykonanie JL, ikony freepik

 

 


 

 Polecamy Warszawa przedszkole niepubliczne Mokotów prywatne przedszkole Mokotów przedszkole Mordor żłobek Mokotów przedszkole Konstruktorska Teddy&Me przedszkole Wołoska przedszkole Teddy&Me przedszkole Magazynowa żłobek Magazynowa przedszkole Wierzbno przedszkole Domaniewska żłobek Domaniewska przedszkole Postępu przedszkole Etiudy Rewolucyjnej przedszkole Racjonalizacji dwujęzyczne przedszkole Mokotów przedszkole Służewiec dobre przedszkole Mokotów przedszkole Mokotów kindergarten Mokotów przedszkole Woronicza daycare Mokotów