Nasze przedszkole to bezpieczne, ciepłe i inspirujące miejsce

 

Stworzyłyśmy kameralne przedszkole, w którym głównymi wartościami są ciepło, rozwój dziecka i indywidualne podejście do każdego małego człowieka. Nie jesteśmy sieciową placówką. Jako właścicielki jesteśmy w placówce codziennie i stawiamy na wysokie standardy opieki oraz kontakt zarówno z dziećmi jak i ich rodzicami.

 

 

Na co stawiamy w Teddy & Me

 

  • Stawiamy na radosne, pełne zrozumienia, ciepła i szacunku wychowanie.

 

  • Zapewniamy szeroki wachlarz ciekawych zajęć z udziałem doświadczonych pedagogów i ekspertów w swoich dziedzinach.

 

  • Wykorzystujemy naturalne zdolności językowe dzieci. W naszym przedszkolu prowadzimy codzienne zajęcia z języka angielskiego oraz dwa razy w tygodniu z języka hiszpańskiego. Nauka języka obcego, podobnie jak ojczystego, przychodzi dzieciom do lat 6 niezmiernie łatwo. Wynika to z naturalnych faz rozwoju człowieka. Nigdy później, przyswajanie języków obcych nie jest tak efektywne jak we wczesnych latach życia. Nasza metoda oparta jest na maksymalnym wypełnieniu językiem obcym (angielskim i hiszpańskim) otoczenia dziecka przez osłuchanie, które aktywuje w naturalny sposób powtarzanie słów w języku obcym. Nasze dzieci mają również kontakt z językiem angielskim w trakcie gier i zabaw edukacyjnych oraz w trakcie codziennych sytuacji.

 

  • Asystujemy dziecku w rozwoju emocjonalnym i nauki umiejętności współistnienia w grupie i społeczeństwie.

 

  • Wspieramy Twoje dziecko w budowaniu poczucia własnej wartości, które pozwala mu na radzenie sobie z trudnościami i daje poczucie sprawczości.
     
  • Dzieci mają różne potrzeby, zdolności, sposoby i tempo przyswajania wiedzy. Indywidualnie podchodzimy do każdej z pociech i staramy się pomóc w odkryciu i rozwinięciu talentów i zainteresowań.

 

  • Tworzymy przestrzeń na kontakt dziecka z nauką, naturą, sztuką i nowymi ludźmi.

 

  • Dążymy, aby dzieci miały przyjazny i otwarty stosunek do świata. Chcemy poszerzać dziecięce horyzonty, dać dzieciom paszport do świata bez barier, do różnorodności i odwagi by przekraczać granice ich malutkimi stópkami. Wszystko po to by w przyszłości były to milowe kroki.

 

nauka w przedszkolu

O nas

przedszkole Teddy&Me

573 444 564

kontakt@teddyandme.pl

Teddy & Me

ul. Magazynowa 11, lokal U5

Warszawa

ikona lokalizacja

Telefon 

+48 573 444 564

ikona telefon
ikona email

 Wszelkie prawa zastrzeżone © Teddy & Me. Strona wykorzystuje cookies. Wykonanie JL, ikony freepik

 

 


 

 Polecamy Warszawa przedszkole niepubliczne Mokotów prywatne przedszkole Mokotów przedszkole Mordor żłobek Mokotów przedszkole Konstruktorska Teddy&Me przedszkole Wołoska przedszkole Teddy&Me przedszkole Magazynowa żłobek Magazynowa przedszkole Wierzbno przedszkole Domaniewska żłobek Domaniewska przedszkole Postępu przedszkole Etiudy Rewolucyjnej przedszkole Racjonalizacji dwujęzyczne przedszkole Mokotów przedszkole Służewiec dobre przedszkole Mokotów przedszkole Mokotów kindergarten Mokotów przedszkole Woronicza daycare Mokotów