kontakt@teddyandme.pl

573 444 564

przedszkole Teddy&Me

kontakt@teddyandme.pl

573 444 564

przedszkole Teddy&Me

O nas

nauka w przedszkolu

Nasze przedszkole to bezpieczne, ciepłe i inspirujące miejsce

 

Stworzyłyśmy kameralne przedszkole, w którym głównymi wartościami są ciepło, rozwój dziecka i indywidualne podejście do każdego małego człowieka. Nie jesteśmy sieciową placówką. Jako właścicielki jesteśmy w placówce codziennie i stawiamy na wysokie standardy opieki oraz kontakt zarówno z dziećmi jak i ich rodzicami.

 

 

Na co stawiamy w Teddy & Me

 

  • Stawiamy na radosne, pełne zrozumienia, ciepła i szacunku wychowanie.

 

  • Zapewniamy szeroki wachlarz ciekawych zajęć z udziałem doświadczonych pedagogów i ekspertów w swoich dziedzinach.

 

  • Wykorzystujemy naturalne zdolności językowe dzieci. W naszym przedszkolu prowadzimy codzienne zajęcia z języka angielskiego oraz dwa razy w tygodniu z języka hiszpańskiego. Nauka języka obcego, podobnie jak ojczystego, przychodzi dzieciom do lat 6 niezmiernie łatwo. Wynika to z naturalnych faz rozwoju człowieka. Nigdy później, przyswajanie języków obcych nie jest tak efektywne jak we wczesnych latach życia. Nasza metoda oparta jest na maksymalnym wypełnieniu językiem obcym (angielskim i hiszpańskim) otoczenia dziecka przez osłuchanie, które aktywuje w naturalny sposób powtarzanie słów w języku obcym. Nasze dzieci mają również kontakt z językiem angielskim w trakcie gier i zabaw edukacyjnych oraz w trakcie codziennych sytuacji.

 

  • Asystujemy dziecku w rozwoju emocjonalnym i nauki umiejętności współistnienia w grupie i społeczeństwie.

 

  • Wspieramy Twoje dziecko w budowaniu poczucia własnej wartości, które pozwala mu na radzenie sobie z trudnościami i daje poczucie sprawczości.
     
  • Dzieci mają różne potrzeby, zdolności, sposoby i tempo przyswajania wiedzy. Indywidualnie podchodzimy do każdej z pociech i staramy się pomóc w odkryciu i rozwinięciu talentów i zainteresowań.

 

  • Tworzymy przestrzeń na kontakt dziecka z nauką, naturą, sztuką i nowymi ludźmi.

 

  • Dążymy, aby dzieci miały przyjazny i otwarty stosunek do świata. Chcemy poszerzać dziecięce horyzonty, dać dzieciom paszport do świata bez barier, do różnorodności i odwagi by przekraczać granice ich malutkimi stópkami. Wszystko po to by w przyszłości były to milowe kroki.

 

 Wszelkie prawa zastrzeżone © Teddy & Me. Strona wykorzystuje cookies. Wykonanie JL

 

ikona email
ikona telefon
ikona lokalizacja

Warszawa, Mokotów

ul. Magazynowa 11, lokal U5

ikona lokalizacja

Pruszków

ul. Mechaników 3, Pruszków