kontakt@teddyandme.pl

573 444 564

przedszkole Teddy&Me

kontakt@teddyandme.pl

573 444 564

przedszkole Teddy&Me

Nasze wartości

kameralność

holistyczne podejście

nauka przez zabawę

języki obce

zdrowe nawyki

współpraca z rodzicem

ikona freepik
ikona freepik
ikona freepik
ikona freepik
ikona freepik
ikona freepik
dzieci w przedszkolu

KAMERALNOŚĆ


Jesteśmy kameralną placówką z wyboru. Wierzymy, że w mniejszych grupach potrzeby indywidualnego dziecka mogą zostać odpowiednio szybko zaadresowane

Kameralność naszych oddziałów służy budowaniu poczucia spokoju, bezpieczeństwa i ciepła.
W naszych małych grupach dziecko czuje się zaopiekowane i ważne, przez co ma odwagę i otwartość na próbowanie nowych aktywności oraz przeżywanie nowych emocji.

 

indywidualne podejście

INDYWIDUALNE I HOLISTYCZNE PODEJŚCIE DO ROZWOJU DZIECKA

 

Naszym celem jest umiejętne towarzyszenie Twojemu dziecku w odkrywaniu świata. Chcemy pokazać jak wspaniały, różnorodny i inspirujący jest świat – ten bliski i ten daleki!
Aktywnemu odkrywaniu świata przez dziecko służą zabawy, warsztaty, nauka języków obcych, wycieczki, występy inspirujących gości, udział w wydarzeniach kulturalnych i tematyczne zajęcia.
Dążymy, aby dzieci zdobyły zarówno podstawowe umiejętności edukacyjne: czytania, pisania, liczenia i nauki języków obcych oraz umiejętności społeczne. Wykwalifikowani i zaangażowani pedagodzy właściwie pomagają i towarzyszą Twojemu dziecku, tak aby wzrastało w nim poczucie własnej wartości, łatwość opisywania potrzeb, nazywania i ekspresji emocji.

nauka przez zabawę w przedszkolu

NAUKA PRZEZ ZABAWĘ


Dzieciństwo to unikalny czas bezpowrotnej beztroski i zabawy. Zabawa, tak istotna we wczesnym życiu dziecka, jest niemalże synonimem rozwoju. W Teddy&Me zabawa to nieodłączny element procesu zdobywania nowych umiejętności i pogłębiania zainteresowań. Aktywna zabawa poprzez doświadczanie, próbowanie, poznawanie i działanie dziecka jest najbardziej efektywna. Dlatego przy asyście pedagogów w Teddy&Me dzieci z przyjemnością i uśmiechami na twarzach angażują się w nowe aktywności i zdobywają wiedzę. Pragniemy rozbudzać ciekawość dziecka, tak aby budować w nim motywację poznawczą (żeby dziecko chciało się uczuć i zdobywać nowe informacje).

Jednakowo, W Teddy&Me pozwalamy dzieciom na doświadczenie czasu wolnego, w tym chwilowej nudy, która uwalnia w nich kreatywność i elastyczność myślenia.

nauka języków

JĘZYKI OBCE


Wykorzystujemy naturalne zdolności językowe dzieci, które w swobody sposób we wczesnym dzieciństwie opanowują mowę zarówno w rodzinnym jak i obcym języku. W Teddy&Me zajęcia angielskiego odbywają się codziennie.

radosne dzieci

ŻYWIENIE, PRZYRODA, RUCH, SEN

 

W Teddy&Me dbamy o pełnowartościowe posiłki, z możliwością dostosowania diety pod indywidualne potrzeby. Poprzez różnorakie aktywności (np. warsztaty kulinarne) chcemy, aby dzieci poznawały zdrowe nawyki żywieniowe.

W naszym przedszkolu wychodzimy na spacery, pobliski plac zabaw, jeździmy do ogrodów botanicznych i większych miejskich parków, oglądamy uprawy roślin. Chcemy, aby dziecko doceniało przyrodę, umiało się nią cieszyć i ją szanowało.

Dbamy o to, aby nasze dzieci miały wystarczająco dużo aktywności ruchowej w ciągu dnia. Służą temu poranna gimnastyka, spacery, zabawy ruchowe wewnątrz placówki i na powietrzu.

 

ręce

WSPÓŁPRACA Z RODZICEM


Z rodzicielskiego doświadczenia wiemy jak ważna jest komunikacja pomiędzy rodzicami, a przedszkolem. Prowadzimy otwarty, responsywny i transparenty model komunikacji. Kameralność placówki stwarza przestrzeń na bliższą współpracę właścicielek i pedagogów z rodzicami. W razie potrzeby służymy pomocą, radą i fachową opinią psychologiczną.
 

 Wszelkie prawa zastrzeżone © Teddy & Me. Strona wykorzystuje cookies. Wykonanie JL

 

ikona email
ikona telefon
ikona lokalizacja

Warszawa, Mokotów

ul. Magazynowa 11, lokal U5

ikona lokalizacja

Pruszków

ul. Mechaników 3, Pruszków